Gömme Rezervuar-Geberit Vitrifiye Montaj

Gömme Rezervuar-Geberit Vitrifiye Montaj

 

 

 

Gömme Rezervuar, su haznesi duvarın içine gizlenerek banyoları şık gösteren,kullanım açısından rahat ve su tasarrufu açısından da önemli bir sistemdir. Gömme Klozetler, her türlü tuvalet tarafından kullanılabilir, montajı kolaydır ve duvar ayarlamasına göre farklı milimetrelerde mevcuttur.

Vitra, Serel, ECE, ECA, Kale, Sanica, Creavit, Geberit, Japar, Coherre ve Siamp gibi markaların özel servisi olarak İstanbul’un her bölgesine hizmet vermekteyiz.

Gömme Rezervuar-Klozet tamir, montaj ve tesisatını İstanbul’un tüm bölgelerine en uygun fiyatları uygulayarak yapıyoruz. Vitra, Serel, ECE, ECA, Kale, Sanica, Creavit, Geberit, Japar, Coherre ve Siamp gibi markaların özel servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ürünlerin fiyatları, iç takım, yedek parça fiyatları, servis ve montaj fiyatlarının en uygunu için iletişime geçebilirsiniz. Asma klozet modellerinin, iç takımları, yedek parçalarının temini firmamız tarafından yapılmaktadır.

Tamir işlemleri en uygun fiyatlarla servis edilir. Yukarıda yazmış olduğumuz tüm markaların dışında hizmetleriniz için bizi arayın!

Klozet İç Takım Sifon Servisi

Gömme Rezervuar klozetler her ne kadar kaliteli olsa bile zamanla iç takımlarında deforme ve arıza olabilir. Gömme Rezervuarklozet iç takım tamir servisimizde bu parçaların değişimi yapılır. Gömme Rezervuar klozet rezervuarınız iç takımı değişmesi gerektiğinde lütfen gömme rezerve konusunda deneyimli kişilere başvurun. Gömme Rezervuar gömme klozet tamiri konusunda uzman tesisatçı bularakta destek alabilirsiniz. Gömme Rezervuar klozetlerin iç takım montajı normal klozetlere gibi olmayıp piyasada parça teminide kolay değildir. Gömme Rezervuar ve diğer tüm marka gömme klozet iç takımlarını normal yapı malzemesi satan yerlerde temin edemeyebilirsiniz.